wtorek, 5 lutego 2013

2.0

Czy rok to długo? Pewnie – jak wszystko – zależy od punktu widzenia. Ale czy roczna nieobecność na blogu to dużo? Oj tak, dużo. Właśnie tyle, a nawet odrobinę dłużej mnie nie było. „Czemu?” – zapytacie, pełni lęku i trwogi, ale ja nie znam jednoznacznej odpowiedzi. Bo byłam zmęczona, bo przestałam lubić to, co robię, bo miałam inne, ważniejsze sprawy i problemy.

Wracam pełna entuzjazmu; nowego, świeżego, niedającego się łatwo przygasić. Wracam z nowymi pomysłami, które rozwijałam w swej wyobraźni pełne dwanaście miesięcy. Zamierzam w znacznym stopniu rozszerzyć zakres tematów, którymi będę zajmować się na blogu. Do tej pory recenzowałam przede wszystkim książki, przewinął się tam też chyba serial. Wszystko to super! Książki nadal będą podstawą mojego funkcjonowania, ale teraz chcę pisać o wszystkim, co mnie interesuje, nie chcę zamykać się w danym temacie, bo wiem, że jedyne, co mogę z tego mieć, to kolejne znużenie i coraz większą niechęć do tego, co wcześniej kochałam.
Przede wszystkim chcę recenzować gry! Nazwijmy je umownie planszowymi, chociaż większość moich ulubionych tytułów planszy nie posiada. ;)  Jestem uzależniona od planszówek, mogłabym w nie grać całymi dniami, chcę się dzielić tą pasją.
Poza tym książki dla dzieci, które właśnie mniej więcej od roku stały się moim głównym obiektem zainteresowania i których zgromadziłam ilość tak wielką, że mogłabym otworzyć żłobek, przedszkole i szkołę podstawową na raz.
Wszystko to oczywiście plany na bliższą i dalszą przyszłość, jak będzie z realizacją – zobaczymy wkrótce. :D
Czuję się tak (bo w pewnym stopniu tak właśnie jest), jakbym zaczynała od nowa. Z radością wchodzę na dawno przeze mnie nieodwiedzane blogi i czuję się, jakbym witała starych znajomych. Brakowało mi bycia częścią blogowej społeczności.

Ciekawa jestem czy ktoś mnie jeszcze pamięta, czy ktoś zapomniał usunąć mnie z obserwowanych blogów i być może u niektórych z Was nagle, niespodziewanie pojawi się wiadomość o nowym wpisie u mnie.

Tak więc dzisiaj się witam, od jutra recenzje! :)

A ponieważ nie wiem jak zilustrować swój powrót (a przecież jakoś trzeba, bo notka bez zdjęcia wygląda tak... ubogo), to wklejam mojego psa! :D Enjoy! 

10 komentarzy :

 1. Fajnie, że jesteś z powrotem :) Pies super, uwielbiam takie wielkie bestie ;) życzę dużo inspiracji do pisania i przede wszystkim radości z prowadzenia bloga, żeby ten pozytywny zapał się utrzymywał :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow, dzięki! :D Pierwszy komentarz! Jestem podekscytowana jak przed Bożym Narodzeniem. :D

   Usuń
 2. O, cześć Silje, dawno Cię nie było :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Silje :D:D Już nie mogę się doczekać recenzji gier :)
  I piesek cudny <3
  Powodzenia :**!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witamy z powrotem! Czekam na recenzje, może nakłonisz mnie do zagrania w jakąś planszówkę :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja pamiętałam o tobie. Nawet kilka razy wchodziłam by sprawdzić czy na pewno nic nie piszesz. Jestem szczęśliwa, że wróciłaś.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brakowało mi Ciebie w tym blogowym świecie, chociaż nie byłaś w nim zbyt długo. :D Też miałam ostatnio (kilkumiesięczną) przerwę, ale wróciłam przed świętami i zadbałam o bloga na nowo. Niedługo szykuje się zmiana szablonu, różnych funkcji i tak jak u Ciebie - chciałabym poszerzyć tematykę, albo ogólnie coś zmienić w pisaniu i dodawaniu notek. :)
  W każdym razie życzę Ci zapału, żeby go nie zabrakło i żebyś została z nami na długo. Bo co jak co, ale dla mnie osobiście ten blogowy świat to najlepsze miejsce w świecie internetu, nigdzie indziej nie jest mi tak dobrze, jak na blogu i wśród ludzi, którzy kochają czytać i recenzować książki równie mocno, co ja. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapomniec Ciebie? Nigdy.

  OdpowiedzUsuń
 8. O jeju, wróciłaś ! A własnie dziwiłam się nie raz czemu zrezygnowałaś, widzisz, wszyscy cieszymy się z Twego powrotu :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...