środa, 9 grudnia 2015

Konkurs świąteczny! Wygraj zestaw książek Julii DonaldsonŚwięta za pasem, dobrze by było zgarnąć przed Wigilią dodatkowy prezent dla swojej pociechy. Zwłaszcza, jeśli będzie to taki prezent. Nic prostszego – świąteczny konkurs dla Was!

Do wygrania zestaw książek jednej z moich ulubionych autorek – Julii Donaldson. Nie wiecie kto zacz? Biegnijcie do moich postów o autorce sprzed kilku miesięcy: KLIK oraz KLIK. W eleganckim, zafoliowanym boxie aż trzy utwory Donaldson: „The Smartest Giant in Town” – chwytająca za serce opowieść o dobrodusznym olbrzymie, „Monkey Puzzle” – zabawne przygody małpki, która szuka swojej mamy oraz legendarny „The Gruffalo”, którego chyba nie trzeba przedstawiać. Wszystkie historie są mi dobrze znane i polecić je mogę z całego serca. Książki są całokartonowe, a więc trwałe, odporne na brud, ślinę, tłuste palce i nieuważne traktowanie. Wydane są w języku angielskim przez wydawnictwo Macmillan. Nie znasz angielskiego? Nic straconego! Dzieła Donaldson to duety. Wspaniałe ilustracje Axela Schefflera są tu równie istotne jak sam tekst. Każde dziecko z radością pozna nowych bohaterów. Tym bardziej, że większość książek z zestawu nie ukazała się w języku polskim. 


Konkurs odbywa się na moim fanpejdżu (LINKKONKURSOWY). Aby wziąć udział w zabawie w komentarzu pod banerem pokaż (napisz, narysuj, wstaw zdjęcie; technika całkowicie dowolna) jaką radość sprawia Tobie lub Twojemu dziecku / innemu członkowi rodziny czytanie. Do tematu proszę podejść z dużą swobodą.

Zgłaszać można się przez tydzień, tj. do 16 grudnia, do północy. Wyniki ogłoszę następnego dnia. Mam nadzieję, że reakcja zwycięzcy będzie niezwłoczna, dzięki czemu nagrodę wyślę jak najszybciej, wtedy bez problemu dotrze przed świętami. W razie braku kontaktu ze zwycięzcą na adres czekam 3 dni. Po upływie tego czasu wybiorę kolejnego wygranego i tak do skutku. Nagrodę wyślę w ciągu 24 godzin od otrzymania adresu, wysyłka wyłącznie na terenie Polski.

Link do konkursu

Powodzenia! :) Więcej konkursów dla dzieci i kobiet w ciąży znajdziesz na stronie Konkursowe Mamy

2 komentarze :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...